
Дитяча подушка іграшка Котик
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН 045 А
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мила подушка Котик. 60х35 Вишита вручну.
Буде тішити Вашого малюка.Може виконувати функції декоративної подушки або для сну.Пошита з бязі,наповнена м'яким холлофайбером.
Відмінно переться при 40°
Можна виготовити під замовлення в інших кольорах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Білий |
| Оздоблення та прикраси | Ручна вишивка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 34 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Вага | 600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴

