
Гніздечко кокон для новонародженого Лабубу
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН 091
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Затишний та безпечний кокон створений для комфортного відпочинку малюка з перших днів життя. Ідеально підходить для сну в ліжечку батьків, дитячому ліжечку, на дивані або під час подорожей.
🧵 Матеріали:
Тканина: бязь / ранфорс Premium (100% бавовна)
Наповнення бортиків: холофайбер (гіпоалергенний, пружний, добре тримає форму)
Матрац 34х64см : поролон (забезпечує рівну та комфортну поверхню для сну)
✔ Переваги:
Натуральна дихаюча тканина
М’які, але щільні бортики для відчуття захищеності
Легкий та зручний у використанні
Компактний — зручно брати з собою
Підходить для щоденного використання
Кокон створює для малюка відчуття затишку, схоже на мамині обійми, допомагає спокійніше засинати та комфортно відпочивати.
💛 Турбота про комфорт вашої дитини з перших днів життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Наповнювач | Поролон, Холлофайбер |
| Кількість частин | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Дитяча |
| Подарункова упаковка | Так |
| Ширина | 34 см |
| Довжина | 64 см |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | гніздечко-кокон |
- Ціна: 600 ₴



