
Дорожня подушка підголівник для шиї
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН100а
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня подушка незамінний атрибут поїздок на далекі відстані. З такою подушкою Ви можете розслабитися і поспати в сидячому положенні. Особливо стане в нагоді під час подорожей на автомобілі, літаку або автобусі.
Особливості подушки:
- приємний і міцний матеріал,бязь
- комфортна форма
при бажанні можна придбати наволочку до подушки 45.00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 77 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 220 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴

