Спецразмер

Матрац дитячий 115х70
1 350 ₴
- В наявності
- Код: КПК11570
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац у ліжечко 115х70х10 кокос-паралон-кокос
Заказ виконується за 2 дні
Забарвлення різні.
Ми працюємо з 10 до 18!!!
Субота з 11 до 15!!!
ВИГОДНОЇ.
Товари пересилаємо Україною Новою Поштою, Укр. пошкодою
Щоб ідеально проходила наша з Вами співпраця,будьте ласка уважні, врахуйте опис товарів і умови відправлення товару.
Закази виконують за два робочих дні.
Одержуючи посилки на пошту, завжди обов'язково перевіряйте товар під час отримання.!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра, синтепон |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 10 см |
| Вага матраца | 4 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| основна | |
| Виробник | Nassyk-baby |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


