
Комплект в дитячу коляску матрац+простирадло+подушечка
440 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН025053
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відмінний комплектик в коляску вашого малюка.
1.Матрасик Наповнювач: кокосове волокно.
1.Матрасик Наповнювач: кокосове волокно.
Чохол: бязь
Кольори: бувають різні
Розмір матраца: 77х35х2см
2.Простирадло на гумці на матрац в коляску 78х37;Тканина 100% бавовна
3.Подушечка"0"в коляску. Для новонароджених. Тканина бязь(100%)бавовна.Наповнювач синтепон.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою,Укр.поштою (тільки по передоплаті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дитячий комплект постелі в коляску |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | Синтепон, Кокосова койра, Бавовна |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 38 см |
| Висота | 2 см |
| Стан | Новий |
| Форма матраца | Овальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Немає |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Да |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴








