Комод дитячий сповивальний, зроблений з високоякісної сертифікованої ЛДСП Swisspan by sorbes .4 скриньки з МДФ фасадами з фрезеруванням і телескопічними наплавляющими В-102 см Д - 80см М 45 см Наявність кольорів уточнюйте за телефоном у продавця.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Пересилаємо по Україні Новою Поштою,тільки по передоплаті.мінімум 500.00
Пересилка за рахунок покупця.
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Замовлення відправлень виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні.
Розпаковуйте і перевіряйте уважно товар при отриманні у відділенні транспортної компанії. Поставивши підпис і пішовши з відділення, Ви погоджуєтеся з тим, що товар Вас повністю влаштовує за всіма параметрами. Ми відправляємо товар абсолютно новий і справний. Далі, за нього відповідає транспортна компанія і в разі пошкодження тільки вони Вам виплачують суму страховки за письмовою заявою. Але це тільки у випадку пред'явлення претензії при огляді, не виходячи з відділення! Наш магазин не компенсує і не приймає на повернення товари, пошкоджені транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук натуральний, Ваніль, Венге темний, Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 1200 мм |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Nassyk-baby |
- Ціна: 4 700 ₴








