
Матрацик вкладка в санки
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПН068
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Підстилка вкладиш в санки забезпечує комфорт і додатковий захист від переохолодження ваших дітей. Вона універсальна і підходить на всі види санок. Тканина верху плащівка,всередині шар синтепону 150,внутрішня сторона з хутра.Для зручного кріплення є зав'язочки.Довжина 50 см,ширина 33см,висота спинки 27см.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка у ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відвідувачів на склад в Києві приймаємо 1 раз на тиждень. Зазвичай, це вівторок з 11:00 до 15:00.
Відправлення замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п'ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,уважно ознайомлюйтесь з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац для санок |
| Кількість місць | 1 |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Особливості | Матрац, Утеплений чохол |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 27 см |
- Ціна: 360 ₴



