
Дитяча подушка нулівка 40х40
66 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БН047
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Подушка для новонародженого "0" 40х40.Підійде як в ліжечко так і в коляску.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка у ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправлення замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п'ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,уважно ознайомлюйтесь з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Розміри подушки | |
|---|---|
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 2 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Для сну |
| Наповнювач | Синтепон |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Наволочка | Немає |
| основні | |
| виробник | nassyk-baby |
- Ціна: 66 ₴

