
Дитячий пеленальний комод ЗАЙЧИК
4 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: КПМЗ 1
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!! Комод пеленальний, зроблений з високоякісної сертифікованої ЛДСП Swisspan by sorbes .4 шухляди з МДФ фасадами з фрезеруванням і телескопічними наплавляющими В-102 см Д - 80см М 45 см
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Пересилаємо по Україні Новою Поштою
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Замовлення виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні.
Розпаковуйте і перевіряйте уважно товар при отриманні у відділенні транспортної компанії. Поставивши підпис і пішовши з відділення, Ви погоджуєтеся з тим, що товар Вас повністю влаштовує за всіма параметрами. Ми відправляємо товар абсолютно новий і справний. Далі, за нього відповідає транспортна компанія і в разі пошкодження тільки вони Вам виплачують суму страховки за письмовою заявою. Але це тільки у випадку пред'явлення претензії при огляді, не виходячи з відділення! Наш магазин не компенсує і не приймає на повернення товари, пошкоджені транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 28 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Дуб молочний, Яблуня локарно, Горіх темний, Горіх лісовий, Венге, Білий, Слонова кістка (ivory) |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 800 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 1020 мм |
| Вага | 48 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення пеленатора захисними боковинами | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| основна | |
| Виробник | Nassyk-baby |
- Ціна: 4 700 ₴








