
Чохол на дитячий матрац 120х60х7
310 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЧМД 01
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запасний чохол на дитячий матрац 120х60х7см На блискавці.Виготовлений з бязі.
Ми працюємо з 10 до 18!!!
Субота з 11 до 15!!!
Неділя ВИХІДНИЙ.
Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою,Укр.поштою (тільки по передоплаті).
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Замовлення виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні.!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Наматрацник |
| Вікова група | Для дітей |
| Розмір | 60x120 |
| Тип кріплення до матрацу | замок-блискавка |
| Країна виробник | Україна |
| Висота борту | 7 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 120 см |
| Ширина наматрацника | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


