
Дощовик на дитячий візочок універсальний
260 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПВХ 099
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Універсальний дощовик виготовлений з якісного ПВХ і підходить для більшості дитячих універсальних колясок. Зручний дощовик надійно захистить Вашого малюка в негоду від вітру, дощу чи снігу. Висока прозорість дощовика забезпечує дитині максимальний огляд. Надійна, але легка фіксація дощовика на візку.
Особливості універсального дощовика:
м'який, прозорий, не спотворює видимість;
кріплення - на гумках ;
оснащений оглядовим віконцем для дитини;
компактно складається;
закриває коляску, дозволяючи їй залишатися сухою навіть під час сильного дощу.
Заміри
Довжина -107 см
Довжина з натягнутою гумкою -120 див.
Висота в найбільшій точці (біля віконця) з натягнутою гумкою -70 див.
Ширина (дощовик склали навпіл, без урахування висоти) 96 див.
Дощовик з віконцем універсального розміру, підходить на ВСІ коляски-люльки. і на деякі прогулянкові.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою,Укр.поштою (тільки по передоплаті).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дощовик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 107 см |
| Ширина | 96 см |
| Висота | 70 см |
| Стан | Новий |
| основні | |
| Матеріал виготовлення | ПВХ |
- Ціна: 260 ₴





