
Дитяча постільна білизна в ліжечко 140х70
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: РН-02914070
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий та стильний комплект постільної білизни Runforce Premium стане справжньою знахідкою для маленьких шанувальників відважної команди цуценят. Барвистий принт істворює веселу атмосферу в дитячій кімнаті та дарує гарний настрій перед сном.
Комплект виготовлений із якісної та приємної на дотик тканини, яка добре пропускає повітря, забезпечує комфорт під час сну та підходить для чутливої дитячої шкіри. Матеріал міцний, зносостійкий і не втрачає яскравості кольорів навіть після багаторазового прання.
Постіль має акуратний пошив та сучасний дизайн, тому чудово підійде як для власної дитини, так і як практичний подарунок.
Комплектація:
підковдра 140х110см
простирадло на гумці 140х70см
наволочка на блискавці 40х60см
Подаруйте своїй дитині комфортний сон разом із улюбленими героями!
Комплект виготовлений із якісної та приємної на дотик тканини, яка добре пропускає повітря, забезпечує комфорт під час сну та підходить для чутливої дитячої шкіри. Матеріал міцний, зносостійкий і не втрачає яскравості кольорів навіть після багаторазового прання.
Постіль має акуратний пошив та сучасний дизайн, тому чудово підійде як для власної дитини, так і як практичний подарунок.
Комплектація:
підковдра 140х110см
простирадло на гумці 140х70см
наволочка на блискавці 40х60см
Подаруйте своїй дитині комфортний сон разом із улюбленими героями!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 70 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


