
Комплект з ковдрою та подушкою для дитячого ліжка 160х80
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: РН18060
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затишний та практичний комплект постільної білизни створений спеціально для дитячого ліжечка, щоб забезпечити малюку комфортний та здоровий сон. Натуральна тканина ранфорс преміум зі 100% бавовни приємна до тіла, добре пропускає повітря та підходить навіть для чутливої дитячої шкіри.
Матеріал відрізняється підвищеною міцністю, зберігає яскравість малюнка та форму навіть після багаторазового прання. Завдяки продуманому крою комплект зручно використовувати щодня.
Особливості комплекту:
натуральна тканина – ранфорс преміум, 100% бавовна
м’який та дихаючий матеріал
гіпоалергенний та безпечний для дітей
добре тримає форму та колір після прання
Комплектація:
ковдра — 150×105 см,наповнювач силіконізоване волокно
подушка — 60×40 см,наповнювач холофайбер
підковдра — 150×105 см
простирадло на гумці — 160×80 см
наволочка на блискавці — 60×40 см
Такий комплект стане чудовим вибором для дитячої кімнати, створюючи затишну атмосферу та забезпечуючи комфортний сон вашій дитині. 🌿🧸
Матеріал відрізняється підвищеною міцністю, зберігає яскравість малюнка та форму навіть після багаторазового прання. Завдяки продуманому крою комплект зручно використовувати щодня.
Особливості комплекту:
натуральна тканина – ранфорс преміум, 100% бавовна
м’який та дихаючий матеріал
гіпоалергенний та безпечний для дітей
добре тримає форму та колір після прання
Комплектація:
ковдра — 150×105 см,наповнювач силіконізоване волокно
подушка — 60×40 см,наповнювач холофайбер
підковдра — 150×105 см
простирадло на гумці — 160×80 см
наволочка на блискавці — 60×40 см
Такий комплект стане чудовим вибором для дитячої кімнати, створюючи затишну атмосферу та забезпечуючи комфортний сон вашій дитині. 🌿🧸
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 80 см |
| Довжина простирадла | 160 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 105 см |
| Довжина підковдри | 150 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


