
Скатертина на стіл та серветки бязь
285 ₴
- Готово до відправки
- Код: СБ-150120
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо набір для сервірування столу: скатертина та 6 серветок, виготовлені з якісної тканини бязь.
✔ Комплектація:
– 1 скатертина 150х120см
– 6 серветок 30х30см
• Добре тримає форму та легко прасується
• Стійка до прання – не втрачає колір
• Підходить для щоденного використання та святкового столу
✔ Догляд:
Прання при 30–40°C, прасування при середній температурі
Ідеально підійде для кухні, вітальні або як подарунок 🎁
✔ Комплектація:
– 1 скатертина 150х120см
– 6 серветок 30х30см
• Добре тримає форму та легко прасується
• Стійка до прання – не втрачає колір
• Підходить для щоденного використання та святкового столу
✔ Догляд:
Прання при 30–40°C, прасування при середній температурі
Ідеально підійде для кухні, вітальні або як подарунок 🎁
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип виробу | Скатертина |
| Загальна кількість предметів | 7 |
| Форма скатертини | Прямокутна |
| Кількість серветок | 6 шт. |
| Матеріал | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Принти, візерунки | Геометричні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Машинне прання | Так |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розміри скатертини | |
| Довжина скатертини | 150 см |
| Ширина скатертини | 120 см |
| Розміри серветки | |
| Довжина серветки | 30 см |
| Ширина серветки | 30 см |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


