
Двоспальний комплект варена бавовна колір Льон
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: КПВБ180
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Варена бавовна — це натуральна бавовняна тканина, що пройшла спеціальну обробку для м’якості та комфорту. Вона має легку стильну фактуру, не сідає після прання та не потребує прасування. Ідеальний матеріал для затишної й практичної постільної білизни.
Підодіяльник 180x215 см;
Простирадло 200x220 см;
Наволочки 60х60см. - 2 шт. або 50х70 чи 70х70см
Переваги:
🌿 100% натуральна бавовна
✨ М’яка та приємна на дотик (стає ще м’якшою після прання)
🌬 Добре пропускає повітря, «дихає»
🧺 Не потребує прасування — природна текстура виглядає охайно
💪 Зносостійка тканина, довго зберігає вигляд і колір
🛏 Стильний мінімалістичний дизайн, що пасує до будь-якого інтер’єру
Комплект створений для комфортного сну в будь-яку пору року:
влітку дарує прохолоду, а взимку — затишок.
Ця постіль стане не лише практичною покупкою, а й гарним доповненням до вашої спальні або чудовим подарунком для близьких.
Підодіяльник 180x215 см;
Простирадло 200x220 см;
Наволочки 60х60см. - 2 шт. або 50х70 чи 70х70см
Переваги:
🌿 100% натуральна бавовна
✨ М’яка та приємна на дотик (стає ще м’якшою після прання)
🌬 Добре пропускає повітря, «дихає»
🧺 Не потребує прасування — природна текстура виглядає охайно
💪 Зносостійка тканина, довго зберігає вигляд і колір
🛏 Стильний мінімалістичний дизайн, що пасує до будь-якого інтер’єру
Комплект створений для комфортного сну в будь-яку пору року:
влітку дарує прохолоду, а взимку — затишок.
Ця постіль стане не лише практичною покупкою, а й гарним доповненням до вашої спальні або чудовим подарунком для близьких.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 235 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴

