
Комплект постільної білизни двоспальний євро ранфорс 5Д
2 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: КПРН200
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ранфорс малюнок 5Д, виробництва Туреччини — це тканина, що має 100% бавовни в складі та неймовірний малюнок з об'ємним дизайном.
Підковдра 200х220см. Простирадло 240х220 см. Наволочки 50х70 см, але підбираємо потрібного Вам розміру
Підковдра 200х220см. Простирадло 240х220 см. Наволочки 50х70 см, але підбираємо потрібного Вам розміру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴


