
Матрац в дитяче ліжечко 130х60х10см кокос-паралон-кокос
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: КПК 13060
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Матрац в ліжко. кокос-поролон-кокос,130х60х10
Матрац середньої жорсткості.
Чохол на блискавці.бязь.
Поролон― це середній шар матраца.Синтетичний,не викликає алергію.
Кокосовий мат складається з природного матеріалу. Він виготовляється з кокосового волокна . Міцна еластичність кокосової плити нагрівається в печі до температури близько 120 ° С. Висока температура забезпечує стерильність пластин, вбиває будь-які бактерії та мікроби. Використовується в матрацах для кращої циркуляції повітря, тому що плита кокосового мата складається з 65% повітря. Кокосове волокно не виділяє токсинів і інших речовин, які можуть негативно вплинути на шкіру і дихальну систему. Кокосовий мат служить у якості антибактеріального кулі. Кокосова рогожа має ряд важливих властивостей для здоров'я. Кокосове волокно пропускає повітря, який не вбирає запахи не накопичуються і не всмоктується ,а також не зупиняється вологу (рідина).
Ми працюємо з 10 до 18!!!
Субота з 11 до 15!!!
Неділя ВИХІДНИЙ
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Замовлення виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні.!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Вага матраца | 2.5 кг |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
- Ціна: 1 450 ₴

