
Подушка 40х40 з наволочкою
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН046022
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка 40х40. Для сну та відпочинку, чи як декор. бязь наповнювач холофайбер. У комплекті наволочка на блискавці.
Кольори є різні. Уточнюйте у продавця.
Кольори є різні. Уточнюйте у продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Бязь |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Вага | 260 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


