
Двоспальний комплект постільної білизни фланель
1 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: КФН180200
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Постільна білизна з фланелі добре зберігає тепло та дуже проста в догляді. Прекрасно зігріє Вас у холодну пору року. Тканина дуже приємна до тіла та ніжна на дотик.
Фланель має високу гігроскопічність: чудово пропускає повітря, вбирає вологу.
Підковдра 180х215 см на блискавці Простирадло 200х220 см Наволочки 50х70 або 70х70 см 2 шт. (на ваш вибір) на блискавці
Фланель не викликає алергічних реакцій, оскільки виготовлена з натуральних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 145 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
- Ціна: 1 960 ₴



