
Дитяча постільна білизна в ліжечко 140х70 Лабубу
720 ₴
- Готово до відправки
- Код: РН-02914070
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
100% натуральна бавовна - турецький ранфорс.
Тканина м'яка на дотик. Повітропроникна, гігроскопічна.
Відмінно переносить багаторазові прання і зберігає свій зовнішній вигляд.
Простинь на гумці 140х70х10 см, підковдра 140х110см, наволочка 40х60 см
Прання у пральній машині на делікатному режимі, температура 30-40 градусів. При сушці у сушильній машині використовувати делікатний режим і низькі температури
Тканина м'яка на дотик. Повітропроникна, гігроскопічна.
Відмінно переносить багаторазові прання і зберігає свій зовнішній вигляд.
Простинь на гумці 140х70х10 см, підковдра 140х110см, наволочка 40х60 см
Прання у пральній машині на делікатному режимі, температура 30-40 градусів. При сушці у сушильній машині використовувати делікатний режим і низькі температури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴



