
Двоспальний комплект постільної білизни ранфорс 5Д
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: КППН-180
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ранфорс 5д виробництва Туреччини — це тканина, що має 100% бавовни в складі та неймовірний малюнок з об'ємним дизайном.
Підковдра 180х215 см. Простирадло 200х220 см. Наволочки 50х70 см, але підбираємо потрібного Вам розміру
Підковдра 180х215 см. Простирадло 200х220 см. Наволочки 50х70 см, але підбираємо потрібного Вам розміру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Серця |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


