
Подушка позиціонер для новонародженого Лабубу
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН053/3
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна подушечка для новонародженного.яка регулюється. М'які валики 7х17, наповнені холофайбером, пересуваються, фіксуючи голівку дитини або тулуб, якщо подушечку підкласти під спинку малюка. Основа подушечки рівна 28х17, наповнення синтепон. Практичний виріб.Легко переться машинним і ручним пранням при 40°. Кольори змінюються постійно.уточнюємо та підбираємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Синтепон, Холлофайбер |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Блакитний |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 28 см |
| Ширина подушки | 17 см |
| Висота подушки | 2 см |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴




