
Полуторний комплект постільної білизни *Квітковий сон* поплін 3д +сатин страйп
1 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поплін 3Д виробництва Туреччини — це тканина, що має 100% бавовни в складі та неймовірний малюнок з об'ємним дизайном. Простирадло із сатину. Сатинова тканина, 100% бавовна, має гладку, блискучу лицьову сторону та матовий виворіт, що робить її приємною на дотик і надає елегантного вигляду.
Підковдра 150х215 см. Простирадло 150х220 см. Наволочки 50х70 см, але підбираємо потрібного Вам розміру
Підковдра 150х215 см. Простирадло 150х220 см. Наволочки 50х70 см, але підбираємо потрібного Вам розміру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Поплін |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



