
Набір ліжечко-люлька з постіллю для ляльки до 45 см
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: БНЛЛ-091
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Люлька-переноска з постільним комплектом для ляльок до 45 см. Зручно брати із собою на прогулянку.
До набору входить: Люлька розмір 48×26 см. Подушка розмір 21×17 см Ковдра розмір 45×41 см
Простирадло 47х33см Матрацик 47х25см
Пошита з бязі, наповнювач синтепон.
Лялька до комплекту не входить
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Аксесуари |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 17 мм |
| Упаковка | Поліпропіленовий пакет |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴


