
Лежак для котів та собак невеликих порід
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН093/2
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лежак для котів та маленьких собак. 40х35см,внутрішній розмір 30х20см. Форма лежака дає змогу компактно розташувати зону відпочинку для вихованця в одному з кутів кімнати.
З любов'ю й турботою, форми лежака продумані для максимального релаксу хвостатого. М'які борти лежака дають змогу змінювати положення тіла та хуліганити — розклавши лапи та мордочку на бортики, як на підставку.
Тканина бязь,наповнення синтепон та холофайбер. Виріб легко переться.
З любов'ю й турботою, форми лежака продумані для максимального релаксу хвостатого. М'які борти лежака дають змогу змінювати положення тіла та хуліганити — розклавши лапи та мордочку на бортики, як на підставку.
Тканина бязь,наповнення синтепон та холофайбер. Виріб легко переться.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴

