
Комплект з ковдрою та подушкою у дитяче ліжечко
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: КДЛ042м
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект білизни в ліжечко новонародженого. Ковдра 107х80 см.
Тканина-бязь. Наповнення -силіконізований синтепон. Підковдра.
Подушечка "0" 40х40см. Наволочка. Простирадло на гумці 120х60х10 см.
Натуральні тканини. Комфорт і затишок для малюка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Салатний |
| Довжина підковдри | 107 см |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴


