
Матрац у дитяче ліжечко 120х60 Суперлюкс Aloe Vera
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: МКПКА120609
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Зручний і практичний дитячий матрац середньої жорсткості кокос-пінополіуритан-кокос. Забезпечує малюкові оптимальну підтримку хребта та комфорт.
Кокосова койра (волокна зовнішньої оболонки кокосових горіхів) — натуральний, гіпоалергенний, екологічний і довговічний матеріал.
Пенополиуретан (синтетична пориста речовина, що складається з комірок, наповнених повітрям) — ущільнений матеріал, який надає виробу м'якості й еластичності. Знімний чохол на застібці "блискавка" з якісної трикотажної ткани AloeVera.
cпеціальна вставка сітка по периметру матраца покращує циркуляцію повітря в наповнювачах, які "дихають" й не затримують жодну вологу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 9 см |
| Вага матраца | 3 кг |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
- Ціна: 1 300 ₴




