
Подушка валентинка 43х40 з наволочкою
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН045С
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарна та зручна подушечка в вигляді серця 43х40см.Зручна як для сну.так і для відпочинку В комплекті наволочка з рюшем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Різні кольори |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 43 см |
| Вага | 0.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴




