
Подушка-валик для сну та відпочинку з наволочкою 50х15 см
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН0495015
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Подушка валик 50х15 см Подушка у формі валика має ортопедичні властивості, вона багатофункціональна та використовується для сну, під шию та інші частини тіла, а також можна використовувати як бортик у дитяче ліжечко або як подушку для вагітної жінки.
Силіконізовані поліестерові кульки виробляються із силіконізованого поліефірного волокна. Цей наповнювач найпрактичніший і найзручніший у використанні. Не викликає алергічних реакцій, не вбирає вологу та запахи. Подушки з таким наповнювачем легкі та повітряні. Вони прекрасно тримають форму, яка не змінюється в процесі тривалого використання і численних прань.В комплекті наволочка.
За такою подушкою там наволочкою просто доглядати. Чудово переться при 40° як у машинці, так і ручне прання. Швидко сохне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Для сну |
| Форма | Валик |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно, Холлофайбер |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 15 см |
| Висота подушки | 15 см |
| Вага | 380 г |
- Ціна: 325 ₴



