
Матрац дитячий Люкс Aloe Vera 120х60х12 см
1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: МДА1206012
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац Aloe Vera (кокос, поролон, кокос) - ортопедичний, зручний та якісний матрац, виконаний з високоякісної сировини, розроблений спеціально для найменших. Сприяє правильному формуванню кістково-м'язової системи малюка. Чохол матраца знімний на блискавці. Верхній шар-кокосове волокно – пропускає повітря, забезпечує пружність та жорсткість. Середній шар матраца – поролон, екологічно чистий матеріал. Нижній шар, як верхній - кокосове волокно. Кокосовий мат складається з природного матеріалу – кокосового волокна. Кокосова плита на 65% складається з повітря, не вбирає запахи, не містить токсинів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | трикотажна тканина |
| Сторона чохла 2 | трикотажна тканина |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 12 см |
| Вага матраца | 4 кг |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



