
Простирадло 160х200 см на гумці +2 наволочки 50х70 см
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН5070160
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простирадло на гумці 160х200 см, на матрац завтовшки 20-25 см. Гумка по всьому периметру. що дуже зручно, оскільки немає потреби постійно заправляти. У комплекті 2 наволочки на блискавці 50х70 см. Бязь практична та міцна тканина полотняного переплетення. На сьогодні бязь основний вид тканин для пошиття постільної білизни. Постіль із бязі витримує величезне число прань і коштує порівняно недорого.
Кольори в асортименті, постійно змінюються, уточнюємо.
Кольори в асортименті, постійно змінюються, уточнюємо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴







