
Бортик в дитяче ліжечко Косичка
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: ВХК1
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який, симпатичний бортик коса в ліжечко Вашого малюка.Трьохколірний,велюр бавовняний, наповнювач холофайбер. 120х20см. Підходить як для прямокутного, так і для круглого овального ліжечка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Кількість частин | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Подарункова упаковка | Так |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 120 см |
| Вага | 1.35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


