
Подушка 40х50
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН0494050
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка 40x50 см — ідеальне рішення для вашого комфорту та затишку в ліжку або на дивані. Ця м'яка подушка забезпечує надійну підтримку для вашої голови та шиї, даючи змогу вам розслабитися й відпочити після довгого дня. Подушка підходить дорослим і дітям. Зручна та проста в догляді. Переться в пральній машині за 40*.швидко сохне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
| Вага | 450 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

