
Поролончик для купання Badumi maxi "Польща"
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: ПКП02
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Виготовлена з якісного пористого поролону підкладка у ванну Badumi зробить купання малюка приємною і легкою процедурою як для самого малюка, так і для його батьків.
Виконаний у формі гірки, матрацик відмінно підтримує голову малюка, виключаючи попадання води в вушка або очі.
У батьків при цьому залишаються вільними обидві руки, що значно розвантажує спину.
У комплекті мочалочка
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка у ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відвідувачів на склад в Києві приймаємо з 11:00 до 15:00 з понеділка по п"ятницю. щоб уникнути непорозумінь,будь ласка ,телефонуйте за вказаними номерами заздалегідь.
Відправлення замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п'ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,уважно ознайомлюйтесь з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов'язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Badumi |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 30 см |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 50 см |
| Тип | Матрасик для купання |
| Матеріал виготовлення | Поролон |
| Товщина | 2 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 180 ₴




