
Матрац у дитячу коляску люльку Кокос-Алое
580 ₴
- Готово до відправки
- Код: МДВА7935
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац у коляску, 79х35см.Підійде майже в усі моделі колясок. Наповнення матраца кокосове волокно 1 см,шар синтепону 1 см. Чохол трикотаж Алое. Матрац чудово пропускає повітря.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Матрац |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | Синтепон, Кокосова койра |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 2 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴



