
Подушка 70х70 для сну холофайбер
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН045/3
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка подушка для сну та відпочинку. 70х70 Тканина бязь. наповнювач холофайбер. Кольори постійно змінюються. уточнюється за фактом. Чудово переться в пральній машині за 40 *
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 70 см |
| Висота подушки | 18 см |
| Вага | 1000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴

