
Дитячий матрац у овальне ліжечко Кароліна 130х60
1 450 ₴
- В наявності
- Код: КПКО 13060
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац у овальне ліжечко Кароліна 130×60х10; Кокос-паралон-кокос.
Ми працюємо з 10 до 18!!!
Субота з 11 до 15!!!
ВИГОДНОЇ.
Товари пересилаємо Україною Новою Поштою, Укр. пошкодою (тільки за передоплатою)
Щоб ідеально проходила наша з Вами співпраця,будьте ласка уважні, врахуйте опис товарів і умови відправлення товару.
Закази виконують за два робочих дні.
Одержуючи посилки на пошту, завжди обов'язково перевіряйте товар під час отримання.!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | Овальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 10 см |
| Вага матраца | 3.5 кг |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| основні | |
| виробник | nassyk-baby |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴



