
Подушка для відпочинку Кісточка
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН100/6
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Подушка у вигляді кісточки оригінальна і дуже зручна (сидячи в кріслі або лежачи, під голову, а також у довгу дорогу). Подаруйте своїм близьким і вони оцінять ваш сувенір.
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою (100% передплата): вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Форма | Фігурна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Матеріал напірника/чохла | бязь |
| Наповнювач | Силіконізованне волокно |
| Наволочка | Немає |
| Основний матеріал наволочки | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Гіпоалергенна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 33 см |
| Ширина подушки | 14 см |
| Висота подушки | 14 см |
| Вага | 250 г |
- Ціна: 125 ₴


