
Матрац в дитяче ліжечко 120х60х7см Люкс
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: МКПК120607
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Матрац в ліжечко для новонароджених ЛЮКС (середня жорсткість)
Чохол: бязь набивна
Розмір: 120х60х7 см
Шари: кокос-поролон - кокос.
Поролон― це середній шар матраца.Синтетичний,не викликає алергію.
Кокосовий мат складається з природного матеріалу. Він проводиться з кокосового волокна . Міцна еластичність кокосової плити нагрівається в печі до температури близько 120 ° С. Висока температура забезпечує стерильність пластин, вбиває будь-які бактерії та мікроби. Використовується в матрацах для кращої циркуляції повітря, тому що плита кокосового мата складається з 65% повітря. Кокосове волокно не виділяє токсинів і інших речовин, які можуть негативно вплинути на шкіру і дихальну систему. Кокосовий мат служить у якості антибактеріального кулі. Кокосова рогожа має ряд важливих властивостей для здоров'я. Кокосове волокно пропускає повітря, який не вбирає запахи не накопичуються і не всмоктується ,а також не зупиняється вологу (рідина).
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п"ятницю з 10:00 до 18:00
субота з 11:00 по 15:00
Відвідувачів на склад в Києві приймаємо з 11:00 до 15:00..але щоб уникнути непорозумінь,будьласка ,телефонуйте за вказаними номерами заздалегідь.
Відправлення замовлень відбувається Новою поштою: понеділок,середа та п'ятниця.
Укрпоштою: вівторок та четвер.
Будьласка,уважно ознайомлюйтесь з умовами оплат та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку у відділенні пошти,завжди обов"язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію.та вийшовши з відділення,Ви тим самим погоджуєтесь.що товар Вас повністю задовольняє.Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
У будьякому разі.всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 7 см |
| Вага матраца | 3 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
- Ціна: 800 ₴


