
Непромокаючий наматрацник в коляску
190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ТН102
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Непромокаючий наматрацник в коляску . білий на резинці.
Розмір 40х80 см
Верхній шар махра 100% бавовна
Нижній шар непромокаючий: ПЕ100%.Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою,Укр.поштою (тільки по передоплаті).
Розмір 40х80 см
Верхній шар махра 100% бавовна
Нижній шар непромокаючий: ПЕ100%.
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою,Укр.поштою (тільки по передоплаті).
Пересилка за рахунок покупця.Ми оплачуємо пересилку лише того товару,на якому є такий ярлик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Наматрацник |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | Махра, Бавовна, Поліестер |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 40 см |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


