
Матрац в дитячу коляску кокос
460 ₴
- Готово до відправки
- Код: МДВ01
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наповнювач: кокосовий шар
Чохол: бязь з малюнками 100% бавовна.
Забарвлення: бувають різні
Розмір матраца: 78х35х3см
Ми працюємо з 10 до 18!!! Субота з 11 до 15!!! Неділя ВИХІДНИЙ.
Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою,Укр.поштою (тільки по передоплаті).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | Овальний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 3 см |
| Вага матраца | 0.9 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


