
Матрац в дитяче ліжечко120х60 Комфорт п'ятишаровий кокос
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: МКК7
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Дитячий матрац в ліжечко 120х60 см 5-ти шаровий кокос.
Чохол на блискавці: бязь набивна
Висота 7 см
кокосовий матрац стане відмінним вибором для дітей;
володіє відмінними показниками ортопедичних властивостей;
жорсткість кокосового волокна забезпечує оптимально правильну підтримку дитячому хребту;
виключає можливе викривлення;
покращує сон і здоров'я;
не викликає алергії, добре вентилюється і має бактерицидні властивості;
додатковий комфорт малюкові забезпечить м'який чохол з натуральної бавовни;
чохол можна прати в пральній машині,при 30" знімається за допомогою спеціальної блискавки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 7 см |
| Вага матраца | 4 кг |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок-змійка для фіксації знімного чохла | Так |
- Ціна: 1 150 ₴



