
Матрац в дитяче ліжечко Кокос-поролон-гречка 120х60х7см
800 ₴
- Готово до відправки
- Код: КПГ120607
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Матрац двосторонній в ліжечко. Гречка ― Кокос . 120х60х7 см. середня жорсткість.
Чохол: бязь набивна різних забарвлень. Висота матраца 7см.
Сторона "гречка" виконана з 100% натуральної гречаного лушпиння , яка знаходиться в спеціальних стьобаних карманчиках-квадратах , і володіє наступними властивостями :
Антиалергенна
відмінно пропускає повітря ― не дозволяє потіти, не злежується, володіє властивостями запобігати дефекту хребта і підтримувати лікування вже наявних дефектів.
Сторона "кокос" ― шар з кокосового волокна , завдяки своїй структурі забезпечує вільний приплив повітря. Ця функція запобігає надмірне потіння дитини.
Середній шар матраца синтетичний, чистий матеріал (поролон). Важливим показником поролону є характеристики, що показують щільність і твердість, висота якого варіюється залежно від моделі матраца.
Ми працюємо з 10 до 18!!!
Субота з 11 до 15!!!
Неділя ВИХІДНИЙ.
Товари пересилаємо по Україні Новою Поштою,Укр.поштою (тільки по передоплаті).
Щоб ідеально проходило наше з Вами співробітництво,будь ласка будьте уважні,читайте опис товарів і умови відправлення товару.
Замовлення виконуємо за два робочих дні.
Отримуючи посилки на пошті,завжди обов'язково перевіряйте товар при отриманні.!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра, гречана лузга |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бязь |
| Сторона чохла 2 | бязь |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 7 см |
| Вага матраца | 2 кг |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
- Ціна: 800 ₴




