-9%

Постільна білизна в дитяче ліжечко 3 в 1
490 ₴
445,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БН030
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний комплект постільної білизни в ліжечко вашого малюка.100%Бавовна;Підодіяльник 120х90;наволочка 60х40;простирадло на гумці 120х60.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,90 ₴








