
Комплект у дитяче ліжечко Ведмедики
2 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: КДЛ020кв
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
Дуже симпатичний, затишний і комфортний комплект. М'які бортики створять затишок малюкові.
Подушечки 30х30см 8шт.. Наповнення холофайбер. М'який, симпатичний бортик коса в ліжечко,велюр бавовняний, наповнювач холофайбер. 120х20см.
Ковдра 105х80 см, Підковдра на блискавці
Простирадло на гумці 120х60х10
Подушка "0" 40х60
Наволочка
Балдахін вуаль 4м
Подушка ортопедична
Ми працюємо з Вами та для Вас.
З понеділка по п`ятницю з 10:00 до 18:00;
субота з 11:00 по 15:00
Відправка замовлень відбувається Новою поштою : понеділок,середа та п`ятниця.
Укрпоштою : вівторок та четвер.
Будь ласка,ознайомлюйтесь уважно з умовами оплати та відправлень перед тим,як зробити замовлення.
Одержуючи посилку в відділенні пошти,завжди обов`язково перевіряйте при одержанні!!!!!!
Розпаковуйте та уважно перевіряйте вміст посилки у відділенні ! Підписавши квитанцію та вийшовши з відділення, Ви тим самим погоджуєтесь, що товар Вас повністю задовольняє. Ми відправляємо все нове та якісне. Далі за перевезення відповідає перевізник.
В будь-якому разі. Всі претензії приймаються тільки при наявності акту з відділення пошти.
.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Бязь |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Різні кольори |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок, Волани, Намистини |
| Тематика декору, малюнка | Дитяча |
| Розміри наволочки | 60х40 |
| Довжина підковдри | 105 см |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
- Ціна: 2 500 ₴






