
Лежак для собачок маленьких порід
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН093/1
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затишний лежак створений для максимального комфорту вашого улюбленця. Ідеально підходить для собак маленьких порід. М’які бортики підтримують голову та шию, а пухка подушка забезпечує комфортний відпочинок і сон.
Переваги:
🐾 М’який і приємний на дотик матеріал
🐾 Об’ємні бортики для відчуття захищеності
🐾 Добре тримає форму
🐾 Підходить для щоденного використання
🐾 Стильний дизайн, що пасує до інтер’єру
Лежак стане улюбленим місцем відпочинку вашого хвостика вдома.
Підійде для: йорків, чихуахуа, шпіцiв, той-тер’єрів, котів та інших улюбленців невеликого розміру.
50х40 см, внутрішній розмір 37х27 см.
Тканина бязь.наповнення синтепон і холофайбер. Виріб легко переться.
Переваги:
🐾 М’який і приємний на дотик матеріал
🐾 Об’ємні бортики для відчуття захищеності
🐾 Добре тримає форму
🐾 Підходить для щоденного використання
🐾 Стильний дизайн, що пасує до інтер’єру
Лежак стане улюбленим місцем відпочинку вашого хвостика вдома.
Підійде для: йорків, чихуахуа, шпіцiв, той-тер’єрів, котів та інших улюбленців невеликого розміру.
50х40 см, внутрішній розмір 37х27 см.
Тканина бязь.наповнення синтепон і холофайбер. Виріб легко переться.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


