-10%

Постільна білизна в дитяче ліжечко 140х70
600 ₴
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: БН029А
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний комплект постільної білизни в ліжечко вашого малюка. бязь, бавовна. Підковдра 140х110; наволочка 60х40; простирадло на гумці 140х70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Щільність | 125 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 70 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴








