
Комплект постільної білизни сімейний (2 підковдри)
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: БНБ05
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний комплект постільної білизни.Бязь, бавовна. Комплекти з бязі практичні та прості в догляді. Підковдра 215 х150 — 2 шт. Простирадло 240х220-1шт.(можемо пошити на гумці по Ваших замірах). Наволочки — 2 шт. (можуть бути 50х70, 70х70 або 60х60), за Вашим вибором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴

