
Непромокаючий наматрацник на круглий дитячий матрац 70х70 см
270 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТН 101/2
+380 (97) 784-95-49
WhatsApp понеділок-п'ятниця- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний і практичний наматрацник на гумці. На круглий матрац 70х70 см. На гумці, верх махра, бавовна.Низ просочення ПЄ. Допоможе утримувати матрац у чистоті та сухості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Вікова група | Для дітей |
| Тип кріплення до матрацу | резинка за периметром |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 14 см |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 70 см |
| Ширина наматрацника | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴


