
Комод дитячий з пеленатором Baby
3 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: DKP 05
+380977849549
- +380 (97) 784-95-49WhatsApp понеділок-п'ятниця
- +380 (97) 543-18-02Viber понеділок-п'ятниця
- +380 (95) 734-47-74цей номер ще черговий в суботу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Безкоштовна доставка! Зручний, місткий комод.Ідеально доповнить інтер'єр і буде корисним довгий час. Виготовлений із ЛДСП16мм. Висота 102 см, ширина 90 см, (60 см ящики та 30 см полички).45 см глибина. Телескопічні направляючі. Сповивальний столик у розкладеному вигляді 85х75 см. Якщо згодом пеленатор не буде потрібен, його можна зняти й у Вас буде просто комод. Данну модель можна виготовити так само в кольорі венге, білий, дуб сонома, дуб молочний, вільха, горіх темний. Відправляємо по Україні Новою поштою.(Є післясплата з передоплатою 400.00).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Так |
| Опори комода | ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Слонова кістка (ivory) |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 900 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 1000 мм |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення пеленатора захисними боковинами | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴




